Tellimine

Mudelautod.ee e-poest on kauba tellimine lihtne, vali lihtsalt välja soovitud tooted, lisa need ostukorvi, vali endale lähim postiautomaat või postkontor ja sobiv maksmisviis.

Hinnad ja maksud

Kõik mudelautod.ee lehel olevad hinnad on esitatud eurodes ja koos käibemaksuga. Hindadele lisandub saatmiskulu. Tellides kaupa EU-välisesse riiki, võivad kohalduda asukohariigi maksud.

Saatmine ja saatmiskulud

Eesti piires maksab kauba saatmine:

– Omniva pakiautomaati 3,50 eur
– SmartPosti pakiautomaati 3,50 eur
– Omniva postkontorisse 4 eur

Soovi korral pakume ka pakiteenuse kindlustamist (hind 5% kauba maksumusest). Lisainfo teenuste tingimuste kohta: http://www.smartpost.ee, http://www.post.ee.

Euroopas maksab kauba saatmine:

– 1:43 mõõdus mudel 9 eur, iga järgnev mudel +2 eur
– 1:18 mõõdus mudel 15 eur, iga järgnev mudel +3 eur
– kokkupandav mudel 15 eur, iga järgnev mudel +3 eur
– 1:24 mõõdus mudel 20 eur, iga järgnev mudel +5 eur

Mujal maailmas maksab kauba saatmine:

– 1:43 mõõdus mudel 15 eur, iga järgnev mudel +2 eur
– 1:18 mõõdus mudel 20 eur, iga järgnev mudel +3 eur
– kokkupandav mudel 20 eur, iga järgnev mudel +3 eur
– 1:24 mõõdus mudel 25 eur, iga järgnev mudel +5 eur

Ettetellimine

Mudelautod.ee võtab vastu ettetellimusi tootjatelt peatselt saabuvatele uutele mudelitele. Sellekohane info on leitav viite “Ettetellimine” alt. Lisades ostukorvi ettetellimisel tooteid, ei saa ostukorvi eest koheselt maksta. Mudeli lattu saabumisel saadame arve e-posti teel.

Maksmine

Tellimuse eest saab maksta koheselt Swedbank ja SEB pank pangalingiga, PayPal’iga ja PayPal’i kaudu ka krediitkaardiga või kui valite maksmiseks pangaülekande, saadame arve e-postiga.
Kadunud või kannatada saanud saadetised
Kõik tooted on meie lattu saabumisel üle kontrollitud. Kauba väljasaatmisel kontrollitakse kaup veel kord üle. Mudelautod.ee teeb kõik endast oleneva, et mudelid kiiresti ja turvaliselt ostjani jõuaksid. Rahvusvahelisi tellimusi soovitame siiski ka kindlustada.

Kadunud või kannatada saanud saadetised ja tagastamine

Mudelautod.ee pakib tooted erilise hoolega, kõik tooted kontrollitakse üle meie lattu saabumisel ja veelkord kauba väljasaatmisel. Mudelautod.ee teeb kõik endast oleneva, et mudelid kiiresti ja turvaliselt ostjani jõuaksid.
Mõnikord võib siiski juhtuda, et tooted saavad transpordi käigus kannatada, mõni osa võib lahti tulla või katki minna. Võib ka juhtuda, et tootmisviga on jäänud meil märkamata. Selle pärast ei pea muretsema, sest loomulikult on teil õigus meile kaup tagastada  ja raha tagasi saada või siis kaup ümber vahetada. Võtke probleemide ilmnemisel kohe ühendust meiliaadressil mudelautod.eesti@gmail.com ja me juhendame teid, kuidas edasi toimida.

Väga harvad on juhtumid, kui postis pakk kaduma läheb. Kui teie pakk ei ole lubatud aja jooksul saabunud, andke meile kohe teada, uurime postifirmalt, sest vahel on inimene oma aadressi või kontakti vale andnud ja pakk tegelikult ootab postkontoris.  Kui siiski pakki leida ei õnnestu, maksame kauba eest makstud raha tagasi või saadame uue toote. Rahvusvahelisi tellimusi soovitame kindlustada.

Privaatsus

Mitte mingit mudelautod.ee-le avaldatud infot klientide, nende kontaktandmete või muude isikuandmete kohta ei edastata ega müüda edasi kolmandatele osapooltele.

Autoriõigused

Mudelautod.ee kasutab toodete kirjeldamise käigus paljude ettevõttete kaubamärke. Kõik kauba- ja tootemärgid kuuluvad nende vastavatele omanikele. Kõik fotode ja skanneeringute autoriõigused kuuluvad mudelautod.ee-le ning neid võib kasutada vaid isiklikuks tarbeks. Avaldatud fotode kommertskasutus eraisikute või ettevõtete poolt on keelatud.

Head mudeliostmist!